Tellimuse info

Tellimine eKohviku kaudu:


  1. Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige pildi järgi toode, mida soovite osta. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile “Lisa ostukorvi”. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile `Vaata ostukorvi`.

  2. Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage lingile “Vormista tellimus”. Eraldi kuupäevadeks tuleb vormistada eraldi tellimused. 

  3. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
  4. 
Klikkides lingil “Kinnita tellimus” näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.

  5. Makse sooritamiseks valige endale sobivaim pangalink ja kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu “TAGASI KAUPMEHE JUURDE” – see annab meile teada, et olete makse sooritanud ja teie tellimus läheb töösse.

Olles kättesaanud teie tellimused, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse Teiega ühendust telefoni või e-posti teel. 
Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas Teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka valmistada, teavitame Teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame Teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on kliendil võimalus tellimus tühistada vt, tellimuse tühistamine.

Tellimuse täitmise tähtajad:
 Tooteid saab tellida 24 tundi kuni 30pv ette.

 

Tellimuse eest tasumine:


Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. 

Sooritada ost e-poest ja maksta interneti pangalingi kaudu.

Komeedi kooke saab osta veebipoest www.kohvikkomeet.ee. Veebipoest ostes on hinnad  soodsamad kui kohvikust kohapeal tellides ja ostes.

 

Kuidas saab tellitud kauba kätte:

Kõik tellitud tooted väljastatakse kohvikust Komeet, Solaris Keskus 4.korrus, Estonia pst 9, Tallinn. 

 

Tellimuse tühistamine:


Teil on õigus enne tellimuse väljastuskuupäeva oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades kohvikusse numbrile 6140090 või meili teel info@kohvikkomeet.ee . Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

 

KLIENDI ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE 

1. Kohvik Komeet e-poes (edaspidi E-pood)  müüakse Plusprisma OÜ (edaspidi Müüja) poolt esindatava Kohvik Komeet tooteid (edaspidi Tooted) Toote ostu (edaspidi Tellimus) sooritanud isikule (edaspidi Klient).

2. Plusprisma OÜ töötleb Kliendi esitatud isikuandmeid kooskõlas isikuandmete kaitse seaduses kehtestatud nõuetega.

3. Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Kliendilt E-poe konto registreerimisel ja/või Tellimuse vormistamisel (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, arvelduskonto number, ostukorvi sisu ja ostude ajalugu).

4. Plusprisma OÜ töötleb Kliendi isikuandmeid Tellimuste täitmiseks (sh Tellimusega seotud teadete edastamiseks), Toodete eest tasumiseks, Toodete kättetoimetamiseks, püsikliendi pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

5. Kliendi isikuandmete vastutav töötleja on Plusprisma OÜ, registrikoodiga 11606970, aadress: Estonia pst 9,  10143 Tallinn, Eesti Vabariik.

6. Plusprisma OÜ ei edasta Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a:

6.1. kullerteenust pakkuvale ettevõtjale ulatuses, mis on vajalik Toodete Kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks;

6.2. Tellimuses sisalduvate Toodete tarnijatele (kliendi nimi ja telefoninumber) Tellimuse täitmiseks ja klienditeeninduse tagamiseks.

7. Punktides 6.1 ja 6.2 sätestatud juhtudel töödeldakse Kliendi isikandmeid üksnes Tellimuse täitmise eesmärgil ning volitatud töötlejad tagavad sama isikuandmete kaitse taseme nagu Plusprisma OÜ.

8. Kliendil on igal ajal õigus tutvuda oma isikuandmetega ning nõuda nende andmete muutmist või kustutamist, v.a kui seadus sätestab teisiti, pöördudes selleks avaldusega Plusprisma OÜ poole e-posti aadressil info@kohvikkomeet.ee .

9. Kui Klient on avaldanud soovi ja andnud nõusoleku Plusprisma OÜ poolt koostatud uudiskirjade ja/või personaalsete pakkumiste saamiseks, on Kliendil alati õigus võtta tagasi see nõusolek, saates vastavasisulise teavituse Plusprisma OÜ-le e-posti aadressile info@kohvikkomeet.ee  või vajutades iga e-posti vahendusel saadetud pakkumise juures selleks näidatud lingile.

10. Juhul, kui Klient leiab, et isikuandmete töötlemisel E-poe ostukeskkonnas rikutakse tema õigusi, on Kliendil õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.

 

Komeedi veebipoest ostetud kooke saab osta ainult kaasa, nende kohvikus kohapeal tarbimine ei ole lubatud!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.